На яких звірів діляться жінки?

 
 

На яких звірів діляться жінки?

цікавоНа яких звірів діляться жінки?

Жінки завжди були і будуть загадкою для чоловіків. Важко передбачити, як вона себе поведе в тій або іншій ситуації: вчинить істерику або попросить пробачення. Можливо, буде простіше розібратися, якщо розділити жінок на "види"?
ЖІНКА-КІШКА. Напевно, це таємна мрія кожного чоловіка. Вона граціозна, сексуальна, загадкова, звичайно ж, бажана. У реальності, на жаль, зустрічається рідко, у віртуалі - через одну.
ЖІНКА-КІНЬ. Найпоширеніший тип жінок у сучасному світі. Її запрягають - вона горе. Дуже хоче стати жінкою-кішкою, але копита не дозволяють. Буває, що з понеділка міняє колію: сідає на дієту, вчиться танцю живота, репетирує "пурпурний серпанок", міняє імідж. До п'ятниці, як правило, все це з голови коня вибивається батогом обставин, і вона звично повертається до польових робіт.
ЖІНКА-ПАВУК. Живе в мережі, відкладає личинки на сайтах знайомств або чатах. Деякі особини з'їдають заманених самців відразу після спарювання. Якщо попавcя, то вибратися практично неможливо.
ЖІНКА-КОАЛА. Кардинально відрізняється від жінки-павука. Зміст існування - висіти на гілці і чекати, коли трапиться непередбачене. Особливо щасливчикам коалам попадаються самці, які випадково повзуть по цьому ж дереву. Самці повзають рідко, тому в проміжках жінка-коала мляво скаржиться на долю і вчиться пекти дріжджові пироги в очікуванні чуда.
ЖІНКА-ВОВК. Отакий "свій парубок", який завжди зрозуміє та підтримає. І в гулянні, і в сльозах, і в радощі на неї завжди можна покластися. Вона краще завиє на Місяць, але не образиться. Такі жінки завжди віддано чекають.
ЖІНКА-КАНАРКА. Створює звуковий фон, без зупинки випускаючи в ефір найважливішу інформацію про свій манікюр, розпродаж у подіумі, нову плітку про "Зірок на льоду". Іноді несе жирові яйця - висловлює власні думки і міркування, що буває надзвичайно рідко. Як і звичайній канарці, їй хочеться скрутити шию через досить нетривалий час.
ЖІНКА-КОРОВА. Різновид жінки-коня, що отримав світське виховання. Дає молоко всім бажаючим, якщо її не доїти - починає чахнути. Здатна жити в хліву та харчуватися сіном, проте дітей і чоловіка при цьому буде годувати вершками.
ЖІНКА-КОМАР. Смокче кров у заможних чоловіків. Ареал мешкання - там, де можна добре пожити. Любить яскраве світло, що відображається камінцями та хутрами інших тварин.
ЖІНКА-ЗМІЯ. Заковтує самця цілком і переварює протягом всього сімейного життя, що залишилося.


Создан 05 мар 2008  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
вита 11 мар 2012 ответить
що це таке
вита 23 мар 2012 ответить
мени нравитса це але я не знаю як стати жинкою кишкою звани 0993424607
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником